Автор Тема: Здравейте  (Прочетена 1398 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Любо

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 4
  • Карма: +0/-0
  • Пол: Мъж
    • Профил
Здравейте
« -: 29 юни 2020 14:50:27, понеделник »
Казвам се Любо разделих се с приятелката ми преживявам го много болезнено може ли да ми помогнете

Неактивен mariya_koeva

  • ПСИХОЛОГ
  • Глобален модератор
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 767
  • Карма: +17/-0
  • Пол: Жена
  • Нека заедно намерим пътя към промяната!
    • Профил
    • https://psychologist-koeva.blogspot.com/
Re: Здравейте
« Отговор #1 -: 29 юни 2020 21:34:05, понеделник »
Здравейте, Любо!

Каква е причината за раздялата? Какви са били взаимоотношенията помежду Ви - карали ли сте се, имали ли сте си доверие, сходни ли са Ви били характерите? Как преминава Вашето ежедневие в момента? Необходима ми е малко повече информация, за да Ви бъда полезна, така че ще Ви помоля да сте по-обширен в отговорите си.

Мария Коева
психолог
Мария Коева
Психолог

mariyakoeva7@gmail.com
www.psychologist-koeva.blogspot.com

Неактивен Любо

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 4
  • Карма: +0/-0
  • Пол: Мъж
    • Профил
Re: Здравейте
« Отговор #2 -: 29 юни 2020 22:55:36, понеделник »
Благодаря за вниманието запознахме се преди години в Интернет сайт за запознанства излизахме няколко дни влюбих се сляпо в нея казва се Мони допуснах я близо до мен само за едно неино обичам те което не чувах често после спря да се вижда с мен и да не вдига телефона по някакъв начин не обясним и за мен спрях да я търся бях смазан и познаи сега за тази нова година ми звънна и започнахме да се виждаме попитах я дали е наясно какво ми е причинила тя отвърна че няма да се повтори и аз и повярвах и пак се почна вечно не доволство на всички мои приятни изненади и желание да живеем заедно с детенцето и има нужда от неината любов но пак лед и срещи само за секс не бях ок стова да живеем далече и ми беше много трудно но мълчах си само я обичах и пак спря да вдига и да не се виждаме и не знам ако звънне какво да правя как да спра да се чувствам по този начин благодаря и ще помоля за съвет

Неактивен Любо

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 4
  • Карма: +0/-0
  • Пол: Мъж
    • Профил
Re: Здравейте
« Отговор #3 -: 29 юни 2020 22:57:51, понеделник »
На истина не знам каква е причината за раздялата и причината да е с мен и да ме размазва всеки път снищо не съм го заслужил само я обичам много

Неактивен mariya_koeva

  • ПСИХОЛОГ
  • Глобален модератор
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 767
  • Карма: +17/-0
  • Пол: Жена
  • Нека заедно намерим пътя към промяната!
    • Профил
    • https://psychologist-koeva.blogspot.com/
Re: Здравейте
« Отговор #4 -: 30 юни 2020 22:16:40, вторник »
Здравейте отново, Любо!

Вероятно наистина не сте заслужил с нищо подобно поведение. И се запитайте - заслужавате ли тази жена, заслужава ли си да се борите за нея, да търпите всичко това, което сте описал, да правите само секс с нея и да Ви разиграва? Зная, че боли. Но мисля, че заслужавате нещо по-добро. Жена, която ще Ви обича, ще оценява Вашите жестове и ще Ви отвръща със същото. През целия ни живот научаваме важни уроци, от които трябва да извлечем най-конструктивното. Във Вашата ситуация е от значение да уплътнявате времето си с полезни неща, които ще Ви накарат да не мислите за миналото - спорт, музика, четене, писане, рисуване... Вие знаете кое работи за Вас. Бъдете активен и недейте да се самосъжалявате, а се оглеждайте за нова любов!

Успех!

Мария Коева
психолог
Мария Коева
Психолог

mariyakoeva7@gmail.com
www.psychologist-koeva.blogspot.com

Неактивен Любо

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 4
  • Карма: +0/-0
  • Пол: Мъж
    • Профил
Re: Здравейте
« Отговор #5 -: 1 юли 2020 19:41:08, сряда »
Здравей благодаря за всичко но тази тежест от една не споделена любов не ме напуска преживях развод и много раздели но това не е било