Автор Тема: Проблеми в семейството  (Прочетена 2170 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Кали

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 2
  • Карма: +0/-0
    • Профил
Проблеми в семейството
« -: 15 септември 2019 20:55:38, неделя »
Здравейте!
Преди години получих халюцинации.Две години всичко беше наред, но след това започна много да ми прилошава и последните години почти не излизам.Намерих подходяща работа, но отношенията в семейството ми много се промениха.Все по-зле става и аз вече започвам да избухвам, въпреки че съм много спокойна.Понякога не издържам постоянното мрънкане.Това се отразява и на работата ми.Моля дайте съвет как да постъпя ?

Неактивен mariya_koeva

  • ПСИХОЛОГ
  • Глобален модератор
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 767
  • Карма: +17/-0
  • Пол: Жена
  • Нека заедно намерим пътя към промяната!
    • Профил
    • https://psychologist-koeva.blogspot.com/
Re: Проблеми в семейството
« Отговор #1 -: 15 септември 2019 21:27:11, неделя »
Здравейте, Кали!

По какъв повод сте получила халюцинации? Сега получавате ли? Приемате ли някакви медикаменти? Какви са по-точно проблемите Ви в семейството? Отговорете на тези въпроси, за да мога да Ви бъда полезна като специалист.

Мария Коева
психолог
Мария Коева
Психолог

mariyakoeva7@gmail.com
www.psychologist-koeva.blogspot.com

Неактивен Кали

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 2
  • Карма: +0/-0
    • Профил
Re: Проблеми в семейството
« Отговор #2 -: 15 септември 2019 22:11:19, неделя »
Здравейте,
Получих халюцинациите по време на образованието ми. Все още не съм открила причината за тях, но редовно приемам медикаменти.Това бяха само два епизода за по две седмици и след това не съм получавала халюцинации.
Проблемите в семейството са честите спорове, които вече често завършват с избухването ми.
Вече имам чувството, че не ме разбират и подкрепят достатъчно.От както имах тези две кризи сякаш не ми вярват.Дори по време на халюцинациите аз бях с ясно съзнание и знаех, че не е реално.Сега приемам и медикаменти и не разбирам защо спряха да ме подкрепят.Може би проблема е в мен, но в момента не знам как точно да постъпя и да се справя поне с избухването.

Неактивен Boyanova

  • ПСИХОЛОГ
  • Админ
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1349
  • Карма: +8/-0
  • Пол: Жена
    • Профил
    • Форум за психология
Re: Проблеми в семейството
« Отговор #3 -: 16 септември 2019 14:11:23, понеделник »
Здравейте,

Лекарят, който Ви изписа медикаментите, по какъв повод и на какво основание Ви ги изписа?

психолог Людмила Боянова