Автор Тема: Живота ми се преобърна  (Прочетена 1328 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен anonimka22

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 7
  • Карма: +0/-0
  • Пол: Жена
    • Профил
Живота ми се преобърна
« -: 21 август 2019 11:24:04, сряда »
Здравейте!
Имах връзка 3 години с човек, който още обичам. Преди няколко дни разбрах, че през цялото време ме е лъгал имал си е друга. Всичко това го разбрах от тази другата жена не от него. Когато вече той разбра, че лъжите му излезнаха наяве реши, че трябва да ми обясни всичко очи в очи.  Видяхме се той ми каза, че не ме е обичал, а само ме е използвал, каза ми и за нея и докато ми обясняваше това ми се смееше в лицето. Аз не издържах разплаках се ,а той продължи да се смее.
След като разбрах всичко това аз не се чувствам добре, не мога да ям, нямам желание за абсолютно нищо
Само плача и лежа

Неактивен Boyanova

  • ПСИХОЛОГ
  • Админ
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1348
  • Карма: +8/-0
  • Пол: Жена
    • Профил
    • Форум за психология
Re: Живота ми се преобърна
« Отговор #1 -: 22 август 2019 08:14:45, четвъртък »
Здравейте,

Значи не Ви заслужава, щом има такова поведение. Лош човек е. Погледнете на ситуацията от тази страна- време е да се отървете от този лош човек и е по-добре, че сега разбирате какъв е, а не по-късно, когато е можел да натвори още повече лоши работи. Явно не заслужава чувствата, които сте му била дала. Лъжец е, който ще направи нещастна всяка жена, до която се доближи, просто защото е лъжец и лош човек. Дори другата, с която е бил, освен с Вас, е реално погледнато предадена, защото освен с нея, той е бил и с Вас. А що се отнася до това, че ви се е смеел в лицето, докато Ви е обяснявал, че Ви е използвал, аз имам следната позиция. Че той не заслужава нито една Ваша сълза при това поведение, което има. Проблемът, че е лош човек е негов проблем, а не Ваш. Вие заслужавате по-добър мъж. И той ще се появи в един момент за Вас, когато му дойде времето. А до тогава най-доброто, което може да направите, това е да се погрижите за себе си. Правете нещата, които харесвате. Намирайте си поводи да се усмихвате. Отворете нова страница от живота си и започнете да я пишете от начало.

Успех!

психолог Людмила Боянова