Автор Тема: Проблемът с бившата му приятелка  (Прочетена 1382 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Devonna

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 12
  • Карма: +0/-0
  • Пол: Жена
    • Профил
Проблемът с бившата му приятелка
« -: 18 юли 2019 16:22:51, четвъртък »

Писах тук, скоро и сега ми се иска да ви разкажа как се разви моята история.
Връзката ни започна през октомври 2018  Всичко беше прекрасно, до момента в който не започна да говори за бившата си приятелка, твърде често. Спомена, че са просто приятели. Казах си добре, но в някои моменти той споделяше твърди лични неща. Реших ,че не я е преживял. Помолих го да спре да говори за нея пред мен. Някак си не можех да се почувствам сигурна и започнах да се измъчвам вътрешно. Плачех, мислех....  Реших, че съм патологично ревнива, че прекалявам и т.н. докато не открих писмо от нея, в което пишеше: мило мое, целувам те..  и т.н. което ми преля чашата. Заболя ме, казах си че пак си въобразявам и му простих. Но горчивината си остана в мен. Разбрах ,че  са се виждали тайно, разменяли са си подаръци. Обсъждали са ме.  Много се разочаровах и си тръгнах. Сега той съжалява, каза ми че никога не ми е изневерявал, а тя през есента заминава да живее извън страната. Любовта и доверието ми просто..... се счупиха. Не знам как бих могла да вярвам на човек, който е действал зад гърба ми толкова време и то от самото начало на нашите отношения.
Моля за съвет, но вътрешно съм разбита. Опитах се да го разбирам,  да бъда толернтна, но за сметка на себе си. За мен това е вид емоционална изневяра - предателство. Мисля ,че този мъж не ме обича, дори да съжалява, вече не съм сигурна че бихме имали общо бъдеще заедно, че мога да му вярвам.

Неактивен mariya_koeva

  • ПСИХОЛОГ
  • Глобален модератор
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 767
  • Карма: +17/-0
  • Пол: Жена
  • Нека заедно намерим пътя към промяната!
    • Профил
    • https://psychologist-koeva.blogspot.com/
Re: Проблемът с бившата му приятелка
« Отговор #1 -: 18 юли 2019 22:48:59, четвъртък »
Здравейте, Devonna!

Моето мнение е да продължите напред. Счупеното, знаете, както и да се лепи, не става същото. Прекалено обременена от негативни емоции е тази връзка и затова е по-добре да започнете на чисто. Сигурна съм, че ще срещнете някой, с когото ще се чувствате щастлива.

Успех!

Мария Коева
психолог
Мария Коева
Психолог

mariyakoeva7@gmail.com
www.psychologist-koeva.blogspot.com