Автор Тема: Как да се разделим ?  (Прочетена 2068 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен klaydiq

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 8
  • Карма: +0/-0
    • Профил
Как да се разделим ?
« -: 27 май 2019 18:09:55, понеделник »
Здравейте, бих искала да помоля за съвет. Имам дългогодишна връзка,която искам да прекратя,но приятеля ми отказва да повярва и да ме остави. Притеснява ме,че е доста настоятелен и има вероятност да бъде агресивен и отмъстителен и да ме преследва. Как да процедирам в такава ситуация и как бихте описали това поведение ?

Неактивен mariya_koeva

  • ПСИХОЛОГ
  • Глобален модератор
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 767
  • Карма: +17/-0
  • Пол: Жена
  • Нека заедно намерим пътя към промяната!
    • Профил
    • https://psychologist-koeva.blogspot.com/
Re: Как да се разделим ?
« Отговор #1 -: 27 май 2019 22:47:03, понеделник »
Здравейте, klaydiq!

Няма нищо по-неприятно от наранен мъж. Особено когато той притежава онези черти, които биха провокирали в него необуздано агресивно поведение. Но има тънка линия между накърнената гордост на един мъж, който страда и не може да преживее, че е бил зарязан, и омразата, която се вселява в мъжа, който е готов да направи всичко, за да си отмъсти. Вторият тип е този, който не Ви пожелавам за нищо на света! Този тип е способен на жестокост в името да се почувства силен, притежаващ власт над Вашата реалност. Ако Ви тормози със съобщения, обаждания, заплахи, Вие сте в правото си да подадете сигнал в МВР. Потърсете правата си, като споделите, че знаете как този човек е способен на жестоки постъпки.

Мария Коева
психолог
Мария Коева
Психолог

mariyakoeva7@gmail.com
www.psychologist-koeva.blogspot.com