Автор Тема: Забравил ли ме е наистина  (Прочетена 2271 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен stanimira123

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 8
  • Карма: +0/-0
  • Пол: Жена
    • Профил
Забравил ли ме е наистина
« -: 20 май 2019 08:23:01, понеделник »
Здравейте!
Ще спестя предисторията и ще разкажа само положението в момента. Мъжът с когото съм имала отношения ме блокира във фейсбук, каза ми да не го занимавам и притеснявам повече. В същия момент си направи инстаграм публичен, защото тогава там не го следвах. Виждала съм го да си разхожда кучето пред моя блок. В инстаграм публикува снимки с тениски, които аз съм му правила. Отделно от това запопна да качва снимки, на които отбелязва в колко часа е бил на даденото място.
Знам че се вижда с едно момиче, но никъде не е афиширано. Тя публикува по цял ден любовни постове, но не знам до колко са сериозни нещата. Все си мисля, че ако бяха, тя нямаше да има време и нужда да публикува толкова много.
Тормози ме въпросът дали наистина ме е забравил и с каква цел правинтези публикации. Отделно от това ми е интересно защо не ме блокира от инстаграм, при условие, че там също му писах. Значи и от там може да ме блокира все пак. Беше ме блокирал и от вайбър, след това ме отблокира, после пак ме блокира. Мистериозно ми поиска приятелство приятелят на сестра му, когото аз никога не съм виждала на живо и разбрах кой е от публикуваните снимки...
Знам че няма смисъл да се занимавам, но просто имам нужда да разтълкувам тези публикации. Само искам да вметна, че става въпрос за доста инфантилен човек. Дали иска просто да ме вижда и да знае,че съм там някъде, наблизо или иска да ме дразни... знак на уважение ли е това, че не ме е изхвърлил изцяло от живота си... не знам как да го тълкувам, наистина. Знам че нещата няма да се оправят, но имам нужда да знам, че той не ме мрази, а все пак уважава, въпреки всичко...

Неактивен mariya_koeva

  • ПСИХОЛОГ
  • Глобален модератор
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 767
  • Карма: +17/-0
  • Пол: Жена
  • Нека заедно намерим пътя към промяната!
    • Профил
    • https://psychologist-koeva.blogspot.com/
Re: Забравил ли ме е наистина
« Отговор #1 -: 20 май 2019 22:38:58, понеделник »
Здравейте, stanimira123!

На така зададените Ви въпроси не бих могла да отговоря, защото съм психолог, а не ясновидец. Мога само да гадая защо например Ви е блокирал или публикува разни неща. Моят съвет е да не се обръщате назад, а да гледате напред. Аз не зная защо държите на уважението на човек, който Ви е блокирал и Ви е казал да не го притеснявате повече (предполагам, че това не се е случило даже очи в очи, а във виртуалното пространство, където по принцип хората са по-смели да изказват някои неща). Оставете тази връзка в миналото, извлечете житейските поуки от нея и се фокусирайте върху някой, с когото ще бъдете щастлива.

Мария Коева
психолог
Мария Коева
Психолог

mariyakoeva7@gmail.com
www.psychologist-koeva.blogspot.com