Автор Тема: Връзка...  (Прочетена 1356 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен asya_333

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 2
  • Карма: +0/-0
  • Пол: Жена
    • Профил
Връзка...
« -: 21 януари 2019 15:53:55, понеделник »
Здравейте имам нужда от мнение и от съвет . Имам връзка от почти 5-години първите няколко години с гаджето ми бяхме много близки излизахме постоянно бяхме заедно но сега от 2-години вече почти не излизаме живем толкова близо един до друг а не се виждаме с седмици той прекарва цялото си време с приятелите си ,пишем си и говорим по- телефона мо не се виждаме опитвам се да разбера какво значи това но не мога той постоянно ми казава
, че  ме обича. Но защо не му липсват не иска ли да ме води не мога да разбера аз го обичам много и ме е страх да го питам някакви неща защото ме е страх да не се скараме и да не ме заболя от отговорите

Неактивен mariya_koeva

  • ПСИХОЛОГ
  • Глобален модератор
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 767
  • Карма: +17/-0
  • Пол: Жена
  • Нека заедно намерим пътя към промяната!
    • Профил
    • https://psychologist-koeva.blogspot.com/
Re: Връзка...
« Отговор #1 -: 21 януари 2019 21:17:38, понеделник »
Здравейте, asya_333!

Нормално е в една връзка с течение на времето силните емоции, бурната страст и "пеперудите в стомаха" лека-полека да започнат да отшумяват. Това не значи, че хората не се обичат. Просто (за съжаление или не) гореспоменатите фактори правят място на другите, също важни такива - любовта, уважението, подкрепата. Така че не прибързвайте с изводи относно връзката Ви. Можете да поговорите с приятеля Ви и да му споделите как се чувствате. Че желаете да прекарвате по-често времето си заедно. Че комуникацията по социалните мрежи и телефона не Ви е достатъчна. Че разбирате как той има нужда да излиза и с приятелите си, но искате да отделя време и за Вас. Мисля, че ако му кажете тези неща със спокоен тон, той ще се вслуша в думите Ви и ще получите отговорите, които желаете.

Успех!

Мария Коева
психолог
Мария Коева
Психолог

mariyakoeva7@gmail.com
www.psychologist-koeva.blogspot.com

Неактивен asya_333

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 2
  • Карма: +0/-0
  • Пол: Жена
    • Профил
Re: Връзка...
« Отговор #2 -: 22 януари 2019 00:41:37, вторник »
Благодаря много .