Автор Тема: Разделени  (Прочетена 1459 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Светла

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 2
  • Карма: +0/-0
  • Пол: Жена
    • Профил
Разделени
« -: 4 октомври 2018 22:20:14, четвъртък »
Разделени сме всеки има своето семейство,но въпреки всичко ме търси.Вижда ме се много си помагаме ,но аз не мога да разбера защо го прави и това ме измъчва.Понякога иска да сме по близки от приятели,но аз се плаша и не позволявам понеже не мога да разбера колко е искрен.Винаги се държи различно живее в чужбина и когато се прибира в бг ми се обажда или намира начин да се видим.Проблема ми е в това ,че него разбирам какво точно иска и защо го прави.Само да поясня че сме разделени от 25год.и той и аз сме семейни.Може би греша ,че отговарям на обажданията ,но не мога да го забравя.


Неактивен ЦециВихронрав

  • КОЛУМНИСТ
  • Глобален модератор
  • Full Member
  • *****
  • Публикации: 201
  • Карма: +9/-1
  • Пол: Жена
  • Обичам да Обичам
    • Профил
Re: Разделени
« Отговор #1 -: 5 октомври 2018 08:04:06, петък »
Вижда ме се много си помагаме ,но аз не мога да разбера защо го прави и това ме измъчва.
Предполагам, че все още има чувства към Вас, затова Ви търси и помага. От друга страна и двамата имате семейства и едва ли искате да ги разтурите и може би той иска дискретна връзка.
И все пак това са само мои предположения. Вие се търсите и си помагате от което следва, че сте достатъчно близки и мисля, че е най-добре да го попитате какво иска и как очаква да се развият отношенията ви.
Внимавай, какво си пожелаваш - мога да реша да ти го дам!

Неактивен Светла

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 2
  • Карма: +0/-0
  • Пол: Жена
    • Профил
Re: Разделени
« Отговор #2 -: 5 октомври 2018 09:04:45, петък »
Благодаря,да като приятели сме близки,но въпреки всичко аз все си мисля,че нещо не е наред доста съм мнителна и него разбирам.Той не е от хората който говорят открито,като задам въпрос ме прегръща и казва знаеш,че те обичам и всичко приключва не получавам отговор това ме измъчва.Иначе не се претисняваш да отидем на гости на общи приятели да се разхожда с мен макар ,че аз след раждането напълня и не съм онова момиче от преди 20г.Знам ,че съм пред голяма дилема ,но това ми пречи да живея нормално и без угризения, че се вижда ме.


Неактивен ЦециВихронрав

  • КОЛУМНИСТ
  • Глобален модератор
  • Full Member
  • *****
  • Публикации: 201
  • Карма: +9/-1
  • Пол: Жена
  • Обичам да Обичам
    • Профил
Re: Разделени
« Отговор #3 -: 5 октомври 2018 09:18:33, петък »
Той не е от хората който говорят открито,като задам въпрос ме прегръща и казва знаеш,че те обичам и всичко приключва не получавам отговор това ме измъчва.
Ами настоявай! Питай го как очаква да се развият отношенията ви, за да си на ясно със себе си.
Внимавай, какво си пожелаваш - мога да реша да ти го дам!