Автор Тема: не знам какво да правя  (Прочетена 1475 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Мими

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 1
  • Карма: +0/-0
    • Профил
не знам какво да правя
« -: 19 февруари 2018 14:32:04, понеделник »
Здравейте, на 23 години съм и съм влюбена в син на приятелка на майка ми.Не знам какво да направя , защото ако му кажа и не ме приеме неговата и моята майка може да престанат да бъдат толкова близки а аз не мога да причиня това и на двете те са израстнали заедно и споделят всичко, а и неговото семейство има проблеми и единствената довереница на майка му е моята майка.Не искам да нараня никого, но не мога да спя, всичките ми колежки в университета имат приятели,само аз не и се чувствам зле от това, те постоянно говорят за връзките си, и аз постоянно слушам и това засилва мислите ми за момчето.Споменах на майка си за него но тя ми каза, че нямало да стане и да не си въобразявам глупости.

Неактивен mariya_koeva

  • ПСИХОЛОГ
  • Глобален модератор
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 767
  • Карма: +17/-0
  • Пол: Жена
  • Нека заедно намерим пътя към промяната!
    • Профил
    • https://psychologist-koeva.blogspot.com/
Re: не знам какво да правя
« Отговор #1 -: 19 февруари 2018 20:36:37, понеделник »
Здравейте, Мими!

Не мисля, че симпатиите Ви към момчето (независимо дали са споделени, или не) ще имат отражение върху взаимоотношенията между Вашата майка и неговата майка. Дали да пробвате да му кажете? Разбира се, че е хубаво да рискувате - говорете с него, на спокойно място, подгответе си изреченията предварително, с които искате да започнете, за да не забравите нещо, което искате да кажете. Мисля, че няма да Ви се изсмее (надявам се), Вие го познавате - такъв човек ли е? Все пак - мисля, че дори и да не се получи, ще си останете приятели. Но ми се струва, че сякаш прекалено много се фокусирате върху това, че "всички" Ваши колежки в университета имат гаджета, а само Вие не. Съмнявам се да е така. Не е важно до Вас да е кой да е, а да застане достоен човек, с когото да се обичате, уважавате и подкрепяте. Когато спрете да се оглеждате в околните и да се самосъжалявате, ще намерите правилния човек за Вас.

Мария Коева
психолог
Мария Коева
Психолог

mariyakoeva7@gmail.com
www.psychologist-koeva.blogspot.com