Автор Тема: Объркан живот  (Прочетена 1745 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Vesito23

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 1
  • Карма: +0/-0
    • Профил
Объркан живот
« -: 19 януари 2018 19:35:54, петък »
Израстнала съм в проблемно семейство с баща алкохолик и майка, която го изтърпя до края след всички кавги и побоища. С децата също имах проблем, защото бяха настроени от родителите им, че съм от лошо семейство. Играех предимно с момчетата. За училището,  имах проблем и с учителите, защото майка ми беше дошла и позволила на класната да ме бие, когато невнимавам в час. Въпреки всичко завърших с отличен, а после и университет. По професия съм учител по български език и история.

Семеен живот

Омъжих се набързо, за да избягам от средата , в която живеех. Попаднах на неподходящия, който още на първия месец ми даде отделни завивки, защото не можел да спи, когато някой го гушка. За 20год съвместен живот не съм получила една целувка или прегръдка. За това време сме ходили два пъти на почивка и никога заедно двамата някъде. В последствие видях на компютъра му безброй папки с изтеглени голи жени от сайтовете. В сексуален план след известно време някъде след 6 год брак започна да иска всякакви извратености: гледане на садомазохистични клипове с вързани жени до синьо, искаше и мен да връзва, ни аз като се яъзпротивявах ми казваше, че за нищо не ставам. Достигна етап, в който си купи вибратор с желание да му го прилагам. Отношението към дъщеря ми бе ужасно. Неговите родители и по специално баща му непрестанно ме унижаваше. Забременях с второто без да сме го планирали. Отношението към него е различно, защото е момче. Разведох се. Преминах през ада, изписа ми есемес, че биологичните ми родители имали защо да ме оставят. Съдът пресъди правата на мен, но той започна да му реве, че е сам, болен от рак и детето поиска да живее с него. Стигна се дотам детето да ми се обади да ми каже, че няма да ме търси повече ако не си продам апартамента, който е общ, но закупен от баща ми друг апартамент.

Нова връзка

Имам връзка сега с един мъж. Разделен с жена му. Заминах ме за чужбина и на третия месец тя дойде, да говорят, жената иска да се събират. Така отидох да живея в приятелка, а тя се настани в квартирата и той един месец не може да я изгони. Тръгна си.
Сега за нова година без да предупреждава дойде отново, но този път с едното дете. Най-странното е, че приятеля ми прекара нова година с тях, а тя е отседнала в приятелско семвйство този път. На първи януари дойде за малко да ми каже, че заради детето стоял. И така вече пак месец, той идва за малко и се пребира там. Казах му взимай си багажа и се прибирай при женати. Отговора е, че тя си тръгва, а той не искал да живее с нея и мен обичал. Три дни не му вдигах телефона, дойде на работата ми да реве.

Въпросите, който будят в мен:
Защо се стига до такива ситуации и с какво ги провокирам?
Криво разбрана съм от хората ли?
Кое ми пречи за пълноценна връзка?
Нещо има сбъркано в мен, но какво е.

Неактивен mariya_koeva

  • ПСИХОЛОГ
  • Глобален модератор
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 767
  • Карма: +17/-0
  • Пол: Жена
  • Нека заедно намерим пътя към промяната!
    • Профил
    • https://psychologist-koeva.blogspot.com/
Re: Объркан живот
« Отговор #1 -: 20 януари 2018 20:19:11, събота »
Здравейте, Vesito23!

Най-напред да Ви успокоя - нищо сбъркано няма във Вас. Вие просто сте жена, която е била жертва на насилие като дете и за да се "спасите", сте "намерила" утеха в първия мъж, който сте срещнала. За съжаление обаче е бил неподходящ за Вас. Не, не сте криворазбрана от хората - всеки нормален човек ще си даде сметка, че даването на отделни завивки и желанието у мъжа да изполва вибратор например, не е някак ОК. В момента имате връзка с мъж, с когото не виждам да сте в особено хармонични взаимоотношения. Защо не си отворите очите за някой, който достойно ще стои до Вас и няма да има истории с друга жена? Зная, че всичко, което сте преживяла, е тежко и аз Ви разбирам, но повярвайте, че заслужавате да намерите щастието. Даже и да отнеме малко време. На въпроса Ви защо стигате до подобни ситуации - не бих могла да кажа, че ги предизвиквате, но имате да отработвате много неща от миналото Ви. Това най-безопасно и ефективно би се случило с психолог, с който да работите съвместно и по-продължително. Тогава със сигурност ще видите света по по-различен начин.

Мария Коева
психолог
Мария Коева
Психолог

mariyakoeva7@gmail.com
www.psychologist-koeva.blogspot.com

Неактивен krasi85

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 7
  • Карма: +1/-0
    • Профил
Re: Объркан живот
« Отговор #2 -: 28 февруари 2018 14:25:34, сряда »
Това е сериозно