Автор Тема: Скандали пред децата  (Прочетена 1745 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен М.И.

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 3
  • Карма: +0/-0
    • Профил
Скандали пред децата
« -: 18 декември 2017 11:59:44, понеделник »
Всъщност моята половинка последните 5 години има проблеми в работата,той е характер ,който когато има проблеми се затваря в себе си ! Аз все исках да разговарям с него, но когато и да започна ,все се изнервяше,или казваше не ми се говори сега,така аз намерих друг  събеседник,който в последствие ми стана и незаконна половинка,докато един ден не ни хвана моя  господин,от тук започна АД, съжалих страшно много,разкаяха се,признах си грешката,въпреки че съм на мнение ,че той ме тласна на тази грешка,той това обаче не го приема,всеки ден една и съща тема,всеки ден обиди, тук искам да кажа че говори и пред децата долни думи,пиеше, отвръщах му на инат, защото знаех че ще се дразни ,но той ставаше все буен,на два три пъти се стигна до там че да ме извлече като мръсно коте и ме изхвърли на цимента пред нас . Когато усещах че е на върха на нервите си го прегръщаха и целувах ,и така се стигаше до сексуален контак,. На следващия ден пак същата тема...така вече почти четири месеца... Искам да си тръгна,но ми е жал за него, защото знам колко много ме обича. Предложих му да отидем на психолог,но дори и не чува,казва че не е болен...отчаяна съм,въпреки че се чувствам спокойна ,но ми е гадно за него,не знам как да се държа ... Дайте ми съвет,моля ви !!! Благодаря !

Неактивен Boyanova

  • ПСИХОЛОГ
  • Админ
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1349
  • Карма: +8/-0
  • Пол: Жена
    • Профил
    • Форум за психология
Re: Скандали пред децата
« Отговор #1 -: 18 декември 2017 13:09:11, понеделник »
Здравейте М.И.

От това, което описвате, се вижда, че при вас липсват нормалните взаимоотношения, характерни за едно здраво семейство, включително и в сексуално отношение.

Живеете с човек, който не само, че не Ви обича, но и не му пука нито за вас, нито за децата. Нямате реална причина нито да съжалявате този човек, нито да ви е гадно за него. Ако и той някога в миналото да ви е обичал, то това отдавна не е така и нямате как да го промените. Оставайки заедно с такъв човек, можете да очаквате единствено продължаване на влошаването на взаимоотношенията ви. Настоящото положение е вредно не само за вас, а и за децата.

В случай, че имате сключен брак, препоръката ми е да се обърнете към адвокат, който да ви консултира как да го развалите, че да защитите максимално своите и на децата си интереси.

психолог Людмила Боянова

Неактивен М.И.

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 3
  • Карма: +0/-0
    • Профил
Re: Скандали пред децата
« Отговор #2 -: 18 декември 2017 13:35:27, понеделник »
Много благодаря за отговора  :) наистина решението ми е такова,но понеже живея в Гърция ,той е грък, нямаме брак,но не иска да ми даде малкия ми син, който е от него,казва да си взема , дъщеря ми, която не е от него и да си тръгвам,но ми е трудно заради синът ми, защото му имам голяма слабост...но последно време, мисля за това че наистина ще е да стана да си тръгна, отколкото да страдат децата,в последствие ще се опитам да си го взема...не знам, чувствам се между чука и наковалнята...
Благодаря за бързия отговор !

Неактивен Boyanova

  • ПСИХОЛОГ
  • Админ
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1349
  • Карма: +8/-0
  • Пол: Жена
    • Профил
    • Форум за психология
Re: Скандали пред децата
« Отговор #3 -: 18 декември 2017 14:08:40, понеделник »
Препоръката ми е и независимо, че нямате брак, да се консултирате с адвокат и то преди да напуснете този мъж. Консултирайте се във връзка с придобиване на пълни родителски права над децата ви. Сигурно има варианти да придобиете родителските права изцяло вие, след като става въпрос за човек, който вдига скандали пред децата ви. Не отлагайте срещата с адвоката, за да не се окажете в по-неизгодна позиция на един по-късен етап, когато се задействате за придобиване на родителските права. Така ще избегнете ситуацията да бъдете изкарана от негови адвокати като лошата майка, която едва ли не просто така си тръгнала. 


психолог Людмила Боянова

Неактивен М.И.

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 3
  • Карма: +0/-0
    • Профил
Re: Скандали пред децата
« Отговор #4 -: 18 декември 2017 14:14:43, понеделник »
Много Ви благодаря за отговора .
Ще действам както ме съветвате !

Неактивен Boyanova

  • ПСИХОЛОГ
  • Админ
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1349
  • Карма: +8/-0
  • Пол: Жена
    • Профил
    • Форум за психология
Re: Скандали пред децата
« Отговор #5 -: 18 декември 2017 14:49:25, понеделник »
Радвам се, че отговорът ми ви бе от полза.


психолог Людмила Боянова