Автор Тема: Сексуално насилие  (Прочетена 1899 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен IvoAndreev

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 1
  • Карма: +0/-0
    • Профил
Сексуално насилие
« -: 24 септември 2017 13:12:57, неделя »
Здравейте,

не знам дали публикувам на правилното място, ако не е така, моля да бъда извинен. Търся някаква, дори и минимална консултация онлайн. Не знам дали помощта, от която се нуждая е психологична, , психиатрична, психотерапевтична... Става въпрос за преодоляване на сексуално насилие, което макар и приключило преди повече от 4 години понякога мисля, че все още ми се отразява. За информация, аз съм момче на 22. И съм гей, ако това има някакво значение. Човека, който ме насилваше, е добър приятел на баща ми. Това се случваше в период от около 5 години, откакто бях на 12 до 17 годишен.

Въпросът е, че понякога изпитвам голямо желание да сподeля с някого, да чуя каквото и да било изказване по темата, но не мога да говоря за това наживо. СПоделил съм го единствено с моя партньор, но тъй като и с него имаме проблеми по темата с агресията, понякога ми се иска да мога да говоря за това и с някой друг, с него като че ли продължавам да премълчавам много неща. Не бих отишъл на реален психолог или терапевт, просто не мога да си представям да говоря за това с човек, който стои от плът и кръв насреща ми. Мисля си, че онлайн ще ми е по-лесно. Може би не толкова ми се говори за случилото се, а за това как ми влияе и досега, за състоянията, в които изпадам понякога и може ли да им се повлияе.

Ако съм попаднал на правилното място, благодаря предварително за какъвто и да било отговор. Ако постът ми е неподходящ, отново много се извинявам.

Неактивен freya4

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 1
  • Карма: +0/-0
    • Профил
Re: Сексуално насилие
« Отговор #1 -: 24 септември 2017 13:15:34, неделя »
Здравей.

Цитат на: IvoAndreev
Не знам дали помощта, от която се нуждая е психологична, , психиатрична, психотерапевтична...


Психологична.

Цитат на: IvoAndreev
Търся някаква, дори и минимална консултация онлайн.

Ако желаеш , ще се уговорим на мейл. Ще помогна , с каквото мога.

Неактивен AneLiq

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 2
  • Карма: +0/-0
    • Профил
Re: Сексуално насилие
« Отговор #2 -: 24 септември 2017 13:17:33, неделя »
Дано всичко да се е оправило...  :-[